Chalets Royal

Aktivity

Chalets Royal

Tatranská Lomnica je turistickým centrom Vysokých Tatier kde si môžete vybrať z mnoho obľúbených turistických alebo športových aktivít. Jedna z najobľúbenejších turistických atrakcií je kabínková lanovka s ktorou sa môžete vyviesť až na vrchol Lomnického štítu a vychutnať si majestátnosť Vysokých Tatier.

Lyžiarske stredisko Tatranská Lomnica – Štart

Chalets Royal je v pešej blízkosti lyžiarskeho strediska Tatranská Lomnica-Štart. Delí ich len parkovisko pod zjazdovkou. Súčasťou ubytovania je aj súkromná lyžiareň.

Kabínková lanovka Tatranská Lomnica – Štart

V pešej blízkosti od Chalets Royal sa nachádza lanovka Tatranská Lomnica Štart, ktorá Vás vyvezie na Skalnaté Pleso s možným prestupom na Lomnické Sedlo alebo priamo na Lomnický Štít.

Turistika

Vysoké Tatry ponúkajú svojím návštevníkom mnoho turistických možností od prechádzky až ku náročnej turistike. Pozrite si TOP 10 turistických trás.

Horská dráha Tatrabob

Horská dráha Tatrabob sa nachádza priamo v Tatranskej Lomnici. Vďaka svojej konštrukcii umožňuje bezpečné jazdy a skvelé zážitky počas celého roka pre malých aj veľkých.

Golfový areál Black Stork

Golfový areál Black Stork vo Veľkej Lomnici ponúka hru v krásnom prostredí na 27 jamkách s výhľadom na panorámu Vysokých Tatier s kompletným zázemím iba 10 minút autom od Chalets Royal.

AQUA Relax

AQUA Relax – vodný a saunový svet iba pár minút od Chalets Royal. Vychutnajte si 36-metrový tobogan s vodným prúdom, zrýchľovací kanál, rekreačný bazén, sauny a masáže.

AquaCity Poprad

Aquapark AquaCity Poprad s 13 vonkajšími a vnútornými bazénmi, tobogánmi, atrakciami a wellnes centrom sa nachádza iba 20 minút autom od Chalets Royal.

Prehľad ubytovania

Zaujali sme Vás našou ponukou? Pozrite si podrobnejší popis vybavenia a galériu každého chaletu osobitne. Rovnako v nej nájdete aj galériu okolia do ktorého sa hneď zamilujete.

Online rezervácia

V prípade záujmu si môžete vytvoriť rezerváciu pomocou nižšie uvedeného online rezervačného systému. Zadajte dátum, počet osôb a vyberte si z ponuky podľa dostupnosti.

Napíšte nám

Máte ďalšie otázky na ktoré ste nenašli odpoveď ? Neváhajte nás kontaktovať telefonicky, emailom alebo kliknutím na nižšie uvedený link a my Vám odpovieme čo najskôr.