Chalets Royal

Aktivity

Chalets Royal

Tatranská Lomnica je turistickým centrom Vysokých Tatier kde si môžete vybrať z mnoho obľúbených turistických alebo športových aktivít. Jedna z najobľúbenejších turistických atrakcií je kabínková lanovka s ktorou sa môžete vyviesť až na vrchol Lomnického štítu a vychutnať si majestátnosť Vysokých Tatier.

Lyžiarske stredisko Tatranská Lomnica – Štart

Chalets Royal je v pešej blízkosti lyžiarskeho strediska Tatranská Lomnica-Štart. Delí ich len parkovisko pod zjazdovkou. Súčasťou ubytovania je aj súkromná lyžiareň.

Kabínková lanovka Tatranská Lomnica – Štart

V pešej blízkosti od Chalets Royal sa nachádza lanovka Tatranská Lomnica Štart, ktorá Vás vyvezie na Skalnaté Pleso s možným prestupom na Lomnické Sedlo alebo priamo na Lomnický Štít.

Turistika

Vysoké Tatry ponúkajú svojím návštevníkom mnoho turistických možností od prechádzky až ku náročnej turistike v lete alebo zime.

Horská dráha Tatrabob

Horská dráha Tatrabob sa nachádza priamo v Tatranskej Lomnici. Vďaka svojej konštrukcii umožňuje bezpečné jazdy a skvelé zážitky počas celého roka pre malých aj veľkých.

Golfový areál Black Stork

Golfový areál Black Stork vo Veľkej Lomnici ponúka hru v krásnom prostredí na 27 jamkách s výhľadom na panorámu Vysokých Tatier s kompletným zázemím iba 10 minút autom od Chalets Royal.

AQUA Relax

AQUA Relax – vodný a saunový svet iba pár minút od Chalets Royal. Vychutnajte si 36-metrový tobogan s vodným prúdom, zrýchľovací kanál, rekreačný bazén, sauny a masáže.

AquaCity Poprad

Aquapark AquaCity Poprad s 13 vonkajšími a vnútornými bazénmi, tobogánmi, atrakciami a wellnes centrom sa nachádza iba 20 minút autom od Chalets Royal.

Prehľad ubytovania

Zaujali sme Vás našou ponukou? Pozrite si podrobnejší popis vybavenia a galériu každého chaletu osobitne. Rovnako v nej nájdete aj galériu okolia do ktorého sa hneď zamilujete.

Online rezervácia

V prípade záujmu si môžete vytvoriť rezerváciu pomocou nižšie uvedeného online rezervačného systému. Zadajte dátum, počet osôb a vyberte si z ponuky podľa dostupnosti.

Napíšte nám

Máte ďalšie otázky na ktoré ste nenašli odpoveď ? Neváhajte nás kontaktovať telefonicky, emailom alebo kliknutím na nižšie uvedený link a my Vám odpovieme čo najskôr.