Chalets Royal

Ubytovanie

Chalets Royal

Chalets Royal, tri kráľovské apartmány, svojím veľkorysým zázemím a vybavením ponúkajú maximálny komfort počas vašej dovolenky v Tatranskej Lomnici. Snažíme sa zabezpečiť všetko na najvyššej úrovni a uspokojiť vaše požiadavky a očakávania. Našou víziou je ponúknuť nezabudnuteľný zážitok v srdci prírody každému a obohatiť našich hostí príjemnými chvíľami a spomienkami. Používame moderný check-in spôsob pomocou trezora na kľúče. V deň vášho príchodu obdržíte jednorázový kód ku trezoru v ktorom nájdete kľúč k vášmu chaletu. Súčasťou ubytovania je aj bezplatné wifi a parkovanie. V prípade potreby vám pripravíme detskú postieľku a detskú stoličku úplne zadarmo.

Domáce zvieratá nie su povolené. Je zakázané fajčiť v priestoroch ubytovania. Aby sme udržali kvalitu vody je zakázané jesť, piť, používať krémy, oleje, makeup vo vírivke. Raňajky bohužiaľ neponúkame.

Chalet Rubín

Najväčší apartmán s kapacitou pre maximálne 10 ľudí si môžete vychutnať v tónoch rubínovej farby. Na prvom poschodí sa nachádza kompletne vybavená priestranná obývačka s modernou pieckou a s jedálňou, kompletne vybavená kuchyňa so špajzou a kúpeľňa s WC. Na druhom poschodí sa nachádzajú 4 dvojlôžkové spálne s 2 prístelkami. Každá izba má samostatnú kúpeľňu. Veľká lyžiareň na uloženie lyží, sánok, bicyklov či golfových bagov ponúka aj elektrický sušič na 8 párov lyžiarok. Najväčší zážitok vytvára výhľad na Tatranskú scenériu zo súkromnej vírivky na terase priamo na Lomnický štít.

Chalet Smaragd

Kráľovský Smaragd v tónoch zelenej farby s maximálnou kapacitou pre 6 osôb vám ponúka kompletne vybavenú útulnú obývačku s pieckou a s rozťahovacím gaučom, kuchyňu so špajzou a kúpeľňu s WC. Na druhom poschodí sa nachádzajú 2 dvojlôžkové spálne so samostatnými kúpeľňami. Súkromná veľká lyžiareň s možnosťou uloženia lyží, sánok, bicyklov či golfových bagov ponúka aj elektrický sušič na 4 páry lyžiarok. Najväčší zážitok vytvára výhľad na Tatranskú scenériu zo súkromnej terasy priamo na Lomnický štít. Terasa môže byť zdielaná so Zafírom alebo predelená kvetináčmi.

Chalets Royal Smaragd

Chalet Zafír

Chalets Royal Zafír

Posledný vrchol kráľovskej koruny tvorí apartmán Zafír v tónoch modrej farby s maximálnou kapacitou pre 6 osôb. Ponúka kompletne vybavenú útulnú obývačku s pieckou a s rozťahovacím gaučom, kuchyňu so špajzou a kúpeľňu s WC. Na druhom poschodí sa nachádzajú 2 dvojlôžkové spálne so samostatnými kúpeľňami. Súkromná veľká lyžiareň s možnosťou uloženia lyží, sánok, bicyklov či golfových bagov ponúka aj elektrický sušič na 4 páry lyžiarok. Najväčší zážitok vytvára výhľad na Tatranskú scenériu z terasy priamo na Lomnický štít. Terasa môže byť zdielaná so Smaragdom alebo predelená kvetináčmi.